Zateplování budov


Cílem zateplování fasád budov je především snížení tepelných ztrát a nákladů na vytápění. Při správném návrhu zateplení lze dosáhnout i optimálního mikroklimatu v letním období, ochrany obvodových konstrukcí a tím prodloužení jejich životnosti. Vytváří se tak nové podmínky pro užívání staveb a zajištění tepelného komfortu v zimním i letním období.

Realizace zateplení

 • Rodinné domy
 • Občanské stavby

Technologie pro zateplení fasád

 • Polystyrén
  - desky se lepí k podkladu a následně armují lepícím tmelem a armovací tkaninou
  - předností je vyšší tepelný odpor a nižší pořizovací cena proti ostatním systémům
 • Minerální vata
  - postup je stejný jako u polystyrénu
  - předností je, že systém má lepší prodyšnost a zvukovou izolaci

Zateplování fasád provádíme jak u novostaveb, tak i starších objektů. Poradíme s barevným řešením fasády a vhodnou tloušťkou zvoleného izolantu, dle tabulek.

Střechy a tesařské práce


Provádíme zastřešení pro novostavby rodinných a obytných domů, občanských staveb, opravy starých střešních krytin a kompletní rekonstrukce střech včetně dodávky materiálu.

Používáme veškeré druhy krytin

 • Pálené střešní tašky;
  velkým plusem je stálý vzhled a barevnost krytiny, jedná se o klasický přírodní a ekologický materiál z keramické pálené hlíny.
 • Betonové střešní tašky;
  její výhodou je jednoduchý systém pokládky a dlouhá životnost.
 • Pálené střešní tašky bobrovky.
 • Certifikované montáže střešní krytiny Bramac se zárukou 30+15 let.

Tesařské práce

Tesařské práce jsou základním prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí. Kvalitní provedení tesařských prací, dle předepsaných předpisů a pravidel zajistí dlouhodobou stabilitu konstrukce a tím i celé střechy objektu.

Sádrokartonové konstrukce


Ze sádrokartonu je možné montovat veškeré vnitřní nenosné konstrukce.

Slouží k dělení prostor na samostatné místnosti od nejběžnějších příček mezi místnostmi bytů a kanceláří přes instalační stěny sociálních jader a mezi bytových stěn s vyššími nároky na požární odolnost a akustické vlastnosti až po náročné konstrukce.

Při rekonstrukcích podkrovních prostor vynikají příznivé vlastnosti sádrokartonu. Za velmi příznivých cen mohou vzniknout nové prostory se všemi potřebnými užitnými vlastnostmi (požární odolnost, tepelná izolace atd.) a navíc s nádherným architektonickým řešením.

Největšími přednostmi jsou

 • Rychlost montáže
 • Čistota prostředí
 • Naprostá ekologická nezávadnost
 • Snadná demontáž
 • Vynikající estetické vlastnosti

Zámková dlažba


Pokládka zámkové dlažby je naší společností zajišťována včetně veškerých přípravných a dokončovacích prací.

Zámkovou dlažbu a zatravňovací dlažbu je možné pokládat na různé druhy ploch. Zejména chodníky, dvory, vjezdy do garáže, dopravní komunikace, výrobní prostory, sklady a mnoho dalších ploch.

Na povrchy komunikací při jejich výstavbě používáme kamenné a betonové dlažby, betonové dlaždice.

Při výběru zámkové dlažby máte k dispozici mnoho barevných a geometrických kombinací.

Zámková dlažba je odolná vůči mrazu, neklouže a snese velké zatížení. Zámkovou dlažbu je možné začít využívat ihned po pokládce. V případě potřeby je možné zámkovou dlažbu rozebrat a znovu položit; např. při úpravách inženýrských sítí.